Обяви 0 За нас Контакти
Продава 1-СТАЕН
град Добрич, Добротица - Албенска
64 848 €
126 831.66 лв.

(1 201 €, 2 348.95 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:33 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 145 пъти.
Площ:
54 m2
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Недвижими имоти Хъб Естейт / Hub Estate предлага за продажба двустаен апартамент в гр. Добрич, кв. Добротица
📌 Реф. номер: 346
💰 Цена: 64 848 евро / 126831 лв
📐 Основни характеристики:
Тип имот: 2-стаен апартамент
Площ: 54.04 кв.м
Година на строителство: 2025 г.
Строителство: Ново строителство
Етаж 3 от 5
Брой спални: 1
Брой балкони: 1
Брой бани с тоалетни: 1
Асансьор: Да

🌟 Особености:
Светъл и функционален имот, подходящ както за живеене, така и за инвестиция 🏡
Разпределението предлага комфортна дневна зона, уютна спалня, баня с тоалетна и балкон 🌞
Намира се в сграда ново строителство, което осигурява модерна визия и удобство за бъдещите собственици ✨
Асансьорът в сградата допринася за допълнителен комфорт и лесен достъп 🚪
Отличен избор за млади семейства, самостоятелно живеене или отдаване под наем 🔑

🏙️ За квартала:
Квартал Добротица е предпочитан район с удобен достъп до градски парк, магазини и ежедневни удобства 🛍️

🌐 Разгледайте всички наши обяви:
https://www.alo.bg/users/hubestate

💳 Финансиране и услуги:
Съдействие при ипотечно кредитиране
Професионална помощ при изготвяне на документи

📞 За повече информация и огледи 0879925396
Особености
Тухла
Асансьор
В затворен комплекс
За контакт:
0879925396

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ХЪБ ЕСТЕЙТ
0877199580
ХЪБ ЕСТЕЙТ logo
В imot.bg от 2024 г.
k88.imot.bg
Адрес:
област Добрич, гр. Добрич, Добротица 18
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО