Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Добрич, Добротица - Албенска
74 196 €
145 114.76 лв.

(1 216 €, 2 378.29 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 15:01 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 171 пъти.
Площ:
61 m2
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

🏢 Недвижими имоти Хъб Естейт / Hub Estate предлага за продажба двустаен апартамент в гр. Добрич, кв. Добротица - Албенска
📌 Реф. номер: 346
📍 Адрес: Добротица - Албенска, гр. Добрич
💰 Цена: 74 196 евро
📐 Основни характеристики:
Тип имот: 2-стаен апартамент
Площ: 61.83 кв.м
Година на строителство: 2025 г.
Брой стаи: 2
Брой спални: 1
Брой бани с тоалетна: 1
Състояние: Ново строителство
🌟 Особености:
Асансьор: Да 🛗
Има мазе 📦
Функционално разпределение и отлична възможност както за лично ползване, така и за инвестиция 💼
Имотът е подходящ за млади семейства, самостоятелно живеене или отдаване под наем 🏡
Светъл и практичен апартамент в нова сграда, предлагащ комфорт и удобство в предпочитан район на града ✨

🌿 Кварталът Добротица - Албенска е спокоен и добре устроен район, предпочитан за живеене заради удобната си локация и добрата инфраструктура.
🛍️ В близост ще откриете магазини, спирки на градски транспорт, училища и ежедневни удобства, които правят района практичен и комфортен за живот.

🌐 Разгледайте всички наши обяви:
https://www.alo.bg/users/hubestate

💳 Финансиране и услуги:
Съдействие при ипотечно кредитиране 🤝
Професионална помощ при изготвяне на документи 📄

📞 За повече информация и огледи 0879925396
Особености
Тухла
Асансьор
В затворен комплекс
За контакт:
0879925396

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ХЪБ ЕСТЕЙТ
0877199580
ХЪБ ЕСТЕЙТ logo
В imot.bg от 2024 г.
k88.imot.bg